جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

لیزر روشی موثر در رفع موهای زائد

  شاید این روزها در خیلی از شبکه های اجتماعی تبلیغات مراکز مختلف لیزر موهای زائد به چشم تان بخورد. دلیل این تبلیغات گسترده استقبال خوب مردم از این روش برای رفع موهای زائد است.

  برخلاف ادعاهایی که برخی بیان می کنند، دستگاه های لیزر برای پوست و بدن ضرری نداشته و تنها نکته ای که باید رعایت شود اینست که نوع لیزر و درجه آن توسط متخصص پوست تعیین شود. 

  عملکرد دستگاه های لیزر چگونه است؟

  در این روش با تابش اشعه لیزر به سطح پوست، فولیکول مو تخریب می ‌شود و امکان رشد مجدد موهای زائد در آن ناحیه خاص یا به طور کامل از بین می ‌رود و یا بسیار کم می شود. 

  لیزر موهای زائد در یک جلسه انجام نمی شود و این روش درمانی چهار تا شش ماه زمان لازم دارد تا نتیجه درمانی مطلوب دیده شود.

  اشعه لیزر بدون وارد کردن به پوست برسان وارد می شود و جذب فولیکولهای مو می شود. بدین ترتیب به طور همزمان صدها فولیکول مو تخریب می شوند. 

  دستگاه های لیزر از یک نور با طول موج مشخص استفاده می کنند. این نور توسط رنگدانه ملانین داخل مو جذب می شود و در محل هدف به انرژی گرمایی تبدیل شده و فولیکول و پیاز مو را از بین می برد. 

  امروزه دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد وجود دارد. عملکرد این دستگاه ها در حالت پایه یکسان است ولی تفاوت های اندکی برای پوست ها و موهای مختلف در آنها تعبیه شده است. به همین دلیل است که برای انجام لیزر باید به متخصص پوست و مو مراجعه کرد. در صورتی که درجه لیزر درست انتخاب نشود سوختگی های سطحی یا گاها لک پوستی ایجاد می شود. و در صورت انتخاب دستگاه اشتباه ممکن است موهای نازک و کرکی، نه تنها از بین نروند، بلکه زخیم تر شده و تعدادشان بیشتر شود.  این مطلب تا کنون 29 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 17 بهمن 1395
  منبع
  برچسب ها : لیزر ,موهای ,دستگاه ,زائد ,پوست ,فولیکول ,موهای زائد ,لیزر موهای ,اشعه لیزر ,برای پوست ,متخصص پوست ,
  لیزر روشی موثر در رفع موهای زائد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر